Důkaz, že jste našla toho pravého – existuje! 2. díl

Publikováno v sekci Sex a vztahyŘíká se, že pro každého z nás je někde na světě druhá vyvolená polovička. Máte pocit, že jste tu svou už našla? Jak poznat, že je to opravdu on? Nezáleží pouze na sexuální představivosti a společném soužití. Důležité jsou i další signály, které vám jasně napoví, zda je on tím vyvoleným a zda má váš vztah budoucnost.

Nepochybujte!

láááska

Důvěra je základní kámen vztahu a u partnerského to platí dvojnásob. Pokud vám pochválí účes, neberte to jako zbytečnou lichotku, kterou říká každé. Jestliže si věříte a necítíte žádné podezření, je to v pořádku. Toho pravého najdete, pokud cítíte, že mu můžete cokoliv říct a vaše tajemství zůstane vážně jen mezi vámi. Navíc bez důvěry nemůžete budovat žádnou společnou budoucnost a vztah by ztrácel perspektivu. Nemusíte spolu ve všem souhlasit, odlišné názory se respektují a tolerují, ale k harmonickému vztahu je zapotřebí sdílet podobné životní hodnoty. Jestliže jste přesvědčena, že výchova dětí by měla probíhat jinak, než jaký způsob zastává váš partner a nedokážete se shodnout nebo najít pro obě strany přijatelný kompromis, je něco špatně. Stejné je to také s vizí společné budoucnosti. Mluvíte o společném bydlení, plánujete rodinu, ale váš partner na tato témata zarytě mlčí a vyhýbavě stáčí odpovědi jinam? Pak možná stojíte před neřešitelným problémem.

romance

Jedním si můžete být jista, pokud vás váš partner vyčerpává, unavuje a máte pocit, že vztah s ním vám bere veškerou energii, není to asi ten pravý. Jste spolu už nějakou dobu, ale on nemá potřebu poznat vaše nejbližší přátelé nebo rodinu? To vše napovídá o tom, že je něco špatně. Protiklady se sice přitahují, ale pro společný život je toto pořekadlo víceméně nemožné. Jestliže občas utrousíte větu o tom, že samotné by vám bylo líp nebo se se svým nynějším partnerem necítíte být šťastná, promluvte s ním nebo začněte hledat svého vyvoleného jinde. Někde totiž na vás čeká skutečná polovička vašeho srdce. V žádném případě spolu nezůstávejte jen v případě, že jde o zvyk a vám se tato pohodlnost nechce měnit.

Autor úvodního obrázku:  mettew

Autor obrázku v textu:  thezartorialist.com

Autor obrázku v textu:  Sam Beddoes
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář