Když ve vaší ložnici chybí… SEX

Publikováno v sekci Sex a vztahyZnáte to, mluví o tom všichni stejně – manželský sex je nudný a víceméně je to pouze jakási společenská povinnost, aby se neřeklo. Vášeň je slovo, které se v manželské ložnici zpravidla neobjevuje, uvolněné dovádění a experimenty v nových pozicích se vytratily a vám nezbývá, než s tím konečně něco udělat!

Změna od základu

Nemyslíme tím, že musíte stěhovat postel nebo bourat příčky. Je naprosto jasné, že po dvaceti letech se na svůj protějšek díváte spíše domácky než jako na sexuálního boha, který vás má dovádět k šílenství v posteli. Přestaňte si ho představovat s rýmou, v otrhaném tričku a čůrajícího na záchodě. Vyzkoušejte se na něj podívat očima cizinky, která by ho chtěla za milence. Každý je krásný a sexy, takže pokud vás na vašem drahém doslova odpuzují jeho potrhané slipy, vyhoďte je a kupte mu sexy boxerky nebo nové pyžamo. Sex si nemůžete dopředu plánovat. To, že na něj dostanete chuť při obědě s kolegou, neznamená, že ho budete praktikovat večer doma, kde vás zajisté utlumí celodenní únava. Vybírejte nová neobvyklá místa, kde jste už dávno spolu nespali.

prádlo

Čekáte, až usnou děti? Pak je ta pravá chvíle hupsnout do sprchy za svým drahým. Myjete nádobí, tak proč ne v sexy tangách, které vaši drahou polovičku určitě nenechají chladným a zvednou ho z gauče od nesmyslných sportovních novin? Zkrátka si ho získejte na jakémkoliv místě, kde budete chtít. Samy zjistíte, že se překvapení brzy změní v jeho očekávání, kdy a kde na to zase vlítnete.

sex doma

Za velkou změnu považujte i výlet pryč. Pronajměte si chatu na víkend, udělejte si výlet do přírody nebo za hranice. Tam se totiž určitě odvážete. Nemusíte po sobě uklízet ani se bát, že něco zničíte. Poznávejte nová místa spolu s novými polohami, které ve vás vyvolají bouřlivý orgasmus! Nebojte se experimentovat. Oblečte se do krajkového prádla, zkuste si hrát na neposlušnou služebnou a pána nebo se vyzkoušejte najíst ze svých těl. Veškeré neobvyklé experimenty probudí vaši vášeň a chuť bádat po nových možnostech uspokojení. Zapomeňte na sex jako otravnou povinnost, milujte se, jako by to mělo být naposledy!

Autor úvodního obrázku: Getty Images

Autor obrázku v textu:  Bellaswan2008

Autor obrázku v textu: GGM film
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář