Trendy účesy pro rok 2015

Publikováno v sekci Móda a krásaRok 2015 je v plném proudu a vy byste už měly znát módní a stylingové trendy, které budou vládnout letošnímu roku. Pokud tomu ale tak není, inspirovat se můžete například trendy účesy a vstoupit do jarních či letních měsíců v neotřelém a originálním vzhledu. S kterým účesem letos zabodujete na plné čáře?

Mikádo 5x jinak

 vlasové doplňky

Mikádo patří mezi klasiku, která různými úpravami patří mezi stále moderní účesy. Letošní rok bude patřit mikádu s asymetrickým sestřihem, to znamená, že na jedné straně hlavy vás budou zdobit dlouhé vlasy, na druhé vlasy, jejichž délka končí pod uchem. Pozadu nezůstanete ani s mikádem, které je sestříháno v několika délkách, nebo s barevně kontrastním pramen. Velkým hitem se pro rok 2015 stalo vlnité mikádo, které vypadá skvěle v kombinaci s rovnou ofinou a také dlouhé mikádo nazývané též lob. Variant, jak můžete mikádo upravit a oživit, existuje celá řada. Mnohdy ale postačí melír či jedná výrazně kontrastní barva, která vám dodá šmrnc a originalitu.

Copy a culíky

 cop

Oblibě se budou těšit nejen krátké vlasy v několikacentimetrové délce, ale klasické dlouhé účesy. Pro milovnice copů máme výbornou zprávu. Ani letošní rok, co se týče trendů, je nestaví stranou. Mezi copy, které byly letos zařazeny mezi trendy, najdete nestárnoucí elegantní koňský ohon, zajímavý rybí cop, decentní drdol nebo nedbale zapletený francouzský cop, ze kterého vyčnívají rozpustile uvolnění prameny a to především kolem obličeje. Pěšinka může být umístěná uprostřed hlavy i na boční straně hlavy. Z doplňků, které by vám neměly chybět, vám můžeme doporučit květiny, květinové spony nebo věnce, peříčka a čelenky. Dopřejte si změnu a nebojte se změnit styl účesu. Rok 2015 je plný originálních a zajímavých vlasových kreací, které z vás mohou udělat jemnou vílu nebo ženu plnou svůdné elegance.

Autor úvodního obrázku:  betsyjons

Autor obrázku v textu:  Bellafaye Garden

Autor obrázku v textu:  goodyardhairblog
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , ,

Vložit komentář