Konečky vlasů bez třepení

Publikováno v sekci Móda a krásaKonečky vlasů bývají často středem ženské pozornosti a bohužel většinou ne z toho důvodu, že by se jimi kochaly. Roztřepené konečky a lámaní vlasů patří k velmi častým problémům, se kterými se dámy potýkají. Problém s vlasy vzniká z mnoha příčin. Může to být způsobeno nízkou produkcí mazu, častým fénováním, nešetrným česáním, sluncem, soláriem nebo také nešetrnými barvami a celkovou špatnou péči o vlasy. Roztřepené konečky nejsou pouze u jednoho druhu vlasů. Mohou se objevit u všech žen, ať už mají vlasy mastné, suché, jemné nebo matné. Správnou péčí ale můžete roztřepené konečky viditelně eliminovat.

Vyhlaste boj

 vlásky2

Pokud se vám třepí konečky vlasů, znamená to, že vašim vlasů chybí keratin a vlhkost, která vlasům dodává pružnost a lesk. Vlasy jsou vysušováním poškozovány nejdříve na povrchu a posléze i zevnitř. I když je kvalita vlasů ovlivňována mnoha faktory, i vy můžete přispět k jejich krásnému vzhledu důkladnou péčí. Pravidelným zastřiháváním vlasů předejdete jejich třepení. Když už je roztřepané máte, tak i v tomto případě představuje zastřižení vlasů efektivní způsob, jak vlasy opět ozdravit a oživit. Šampóny, kondicionéry a celkově vlasová kosmetika, kterou používáte, by měla vašim vlasům sedět. Dbejte, aby přípravky byly kvalitní a vlasům jenom prospívaly. Krátkodobým řešením může být speciální kosmetika pro poškozené vlasy nebo přímo na roztřepené konečky.

 vlásky3

Účinným řešením se jeví tzv. botox na vlasy. Jde o metodu vyvinutou specialisty a odborníky z kosmetické společnosti L´Oreal. Botox na vlasy konečky zacelí a dodají jim chybějící lesk a pružnost. Obsah vyživujících látek vlasy skutečně regeneruje. Malou nevýhodou je krátkodobý účinek. Většinou botox na vlasy vydrží zhruba deset umytí. I přesto patří k účinným a vyhledávaným procedurám. Poznejte kouzlo botoxu i vy. V kadeřnických salónech vás s ním velice rádi seznámí. Udělejte něco pro své vlasy a nechte je na obdiv okolí!

Autor úvodního obrázku:  4HairCare

Autor obrázku v textu:  Renee Bertrand

Autor obrázku v textu:  4HairCare
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář