Letošní Vánoce bez stresu!

Publikováno v sekci Bydlení a domácnostDo Vánoc zbývají ještě necelé dva měsíce, ale čas letí jak zběsilý a najednou si uvědomíte, že do Vánoc zbývá týden a vy nemáte nic nachystáno. Každoroční shon a stres však můžete letos konečně obelstít. Shánění dárků pro celou rodinu, pečení cukroví, vánoční úklid a dekorace jsou pro mnoho žen velice unavující. Dejte přípravám řád a nenechte se vytočit předvánočním šílenstvím.

Nakupujte on-line

 online

Když chcete všechno vyřešit rychle a bez problémů, napište si seznam věcí a úkolů, které vás čekají a seznam dárků, které letos vaši nejbližší najdou pod stromečkem. Když víte, co chcete a co vás čeká, lépe se vám bude organizovat čas i finance ve vaší peněžence. Zaměřte se na priority a určete si věci, které zvládnete zařídit sama a se kterými potřebujete pomoct. Důkazem největšího nešvaru většiny lidí jsou přeplněné obchody před svátky a lidi, kteří jsou schopni se kvůli poslednímu kusu kosmetické kazety i poprat. Udělejte si čas již v listopadu nebo zkraje prosince a vyrazte třeba s kamarádkou na nákupy, které můžete zpestřit milým posezením u kávy nebo obědem. Nejenže se vyhnete deroucím se davům, ale už budete moci starost o dárky vypustit z hlavy. Pokud se vám nechce na nákupy, pak můžete využít z pohodlí domova e-shopy. Ale pozor! Ani zde se pozdní objednávání nevyplatí. Aby bylo zboží doručeno včas, objednávejte nejpozději první týden v prosinci.

sweets

Nehrajte si na supermatku a zapojte do vánočních příprav celou rodinu. Úklid i pečení cukroví zvládne manžel i děti. Zatímco bude manžel vysávat, vy můžete s dětmi tvořit například kokosové kuličky. A hlavně se naučte odpočívat. Po dlouhém dni si dopřejte horkou vanu, zajděte si na masáž nebo se podívejte na oblíbený film. Vaše dobrá nálada je přece to nejdůležitější pro dokonalou vánoční atmosféru. I když bude vše perfektní, váš chybějící úsměv nenahradí ani ten nejkrásnější dárek.

Autor úvodního obrázku: fitstyle

Autor obrázku v textu: lyze-Me_str

Autor obrázku v textu: sweets
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář