Vánoční šílenství – jak to vidí chlap? II. část

Publikováno v sekci ZdravíMuži vnímají i balení dárků za zbytečnost. Spočítejte si práci, kterou si s úhledně zabalenými balíčky dáte a doba, která trvá vašim nejbližším, než dárky rozbalí, je to skutečně zbytečná práce. Vsaďte letos na papírové dárkové tašky s vánočními motivy a vzory a máte ušetřeno i několik hodin! Co dalšího si muži myslí o Vánocích a přípravách, které jim ženy obětují? Nechte se inspirovat muži a prožijte letos tak trochu chlapské svátky!

Nakupování dárků? Masochismus!

muž5

Podle mužů (a některých žen) je nakupování dárků v běsnícím davu lidí hotová sebevražda! Muži radí – začněte, milé dámy, nakupovat online! Přes internet ušetříte spoustu času, peněz a všechny dárky dostanete včas, pokud tedy nezačnete s nakupováním dva dny před Štědrým dnem. Muži mají i razantní názory na sváteční tabuli. Vůbec nechápou, proč ženy tráví tolik času přípravami slavnostního prostírání stolu, když po jídle se stejně všichni rozeběhnou ke stromku, aby si rozbalili dárky. Proto zapomeňte na vaření slavnostního menu a zkuste rady mužů – kupte bramborový salát v lahůdkách, obalte a osmažte lososa a hotovo – proč svíčky (u kterých stejně není vidět na kosti) a ubrousky, které zbytečně stojí dvojnásobek, co role kuchyňských utěrek?

vánoce2

Muži mají pokrokové názory prakticky na celé Vánoce. Ptají se, proč zdobit byt či dům nebo snad zahradu. Je pravda, že blikající andělíčkové, svítící sobové a mihotající se světýlka přitahují pohledy, ale taky prach. Takže pánové radí vůbec nevybalovat, nearanžovat, nekupovat! Navíc je práce s následným uklízením, kdy ženy chtějí sundat veškerou výzdobu a už pomýšlejí na Velikonoce. U čeho se pánové nechytají za hlavu ani nemyslí, že jde o zbytečnou investici, je výběr a nákup kvalitního pití. Této části vánočních příprav se rádi chytají – nejprve vybrat kvalitní lahvinku k štědrovečerní večeři a zapít kapra (nebo spíš lososa) a taky něco ke sladkému cukroví. Z průzkumu a názorů mužů vyplývá jednoznačně jediné – muži přípravy na svátky nijak neuspěchali – kdoví ale, jestli si stále myslí, že to všechno obstarává Ježíšek nebo opravdu nevidí pot a krev, kterou necháte na vygruntované domácnosti.

Autor úvodního obrázku: crosswalk

Autor obrázku v textu: stepherm

Autor obrázku v textu: thedigitalinvasion
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář