Opálená pokožka bez sluníčka 2. díl

Publikováno v sekci ZdravíTrápí vás celulitida nebo nevzhledné strie a rády byste je nějak šikovně schovaly? Vsaďte na zdravě vypadající opálení, které vás opticky zúží a podpoří mladistvý vzhled. Navíc opálená kůže je sexy i v podzimním oblečení. Vyrazte v zimě na bazén nebo ples a nechte obdivné pohledy klouzat po vaší bronzově třpytivé pokožce.

Samoopalovací přípravky bez fleků

Moderní kosmetické přípravky na podporu opálení mohou zabarvovat kůži postupně. Aplikujte nejprve světlejší odstín, který můžete vždycky ztmavit a tím se vyhnete nehezkým flekatým mapám. Vybírejte přípravky ve formě spreje, gelu, mléka, krému či emulze. Záleží pouze na vás, čemu dáte přednost. Tělový sprej se pomocí rozprašovače rozprostře na pokožce, ale může kůži lehce vysušovat. Zato tělové mléko obsahuje mastné složky, které pokožku hydratují, ale zase se může hůře roztírat.

opálení3

Před samotným nátěrem navlékněte tenké latexové rukavice nebo můžete použít speciální kosmetickou chňapku. Předejdete tak obarvení prstů a dlaní. Na místa, která chcete ochránit před zabarvením, aplikujte silnou vrstvu krému, který zabrání působení samoopalovacího přípravku.

Moderní nástřik pistolí

Pro bronzové opálení jako od moře můžete vyrazit do kosmetického salonu, kde se využívají nástřiky. Ty se aplikují na nahé tělo. Vybrat si můžete ze tří odstínů. V den nástřiku se nedoporučuje nosit bílé oblečení, které se může lehce zabarvit. Efekt opálení přichází postupně. Novinkou jsou také bezbarvé nástřiky, které vaši pokožku zabarví v průběhu několika hodin. Moderní nástřiky hojně využívají nevěsty, které si libují v rovnoměrném opálení a zářivém třpytu pokožku.

 

nástřik1

Opalování v kabinkách je v Americe zcela běžné, ale u nás jde spíše o revoluční novinku, která si rychle získává stabilní klientelu nejen mezi modelkami a celebritami. Automatická kabinka vypadá jako sprchovací kout s tryskami. Před vstupem do kabiny bude pokožka očištěna exfoliací, a pokud chcete, zakryjte intimní partie černým prádlem. Velkou výhodou oproti nástřiku pistolí je naprosté soukromí, které ocení převážně stydliví lidé. V kabině dochází k předehřátí pokožky pomocí infračerveného světla, které podporuje rozevření pórů a pomůže tak rychlejšímu a hlubokému vstřebávání opalovacího přípravku. Intenzita opálení je srovnatelná asi se pěti návštěvami solária.

Léto je sice v nedohlednu, ale vy můžete být krásně opálená během celého roku! Pokud vás tělový nástřik a opalovací kabiny nezaujaly, zkuste navštívit klasické solárium nebo získejte opálení v pohodlí domova.

Autor úvodního obrázku:  GhostHunterJon1

Autor obrázku v textu:   宋承哲

Autor obrázku v textu:  Really Confident
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář