Po čem muži touží?

Publikováno v sekci Sex a vztahyKterékoliv ženy se zeptáte, po čem muži touží v posteli, dostane se vám jednoznačné odpovědi – sex. Zamyslely jste se ale, dámy, jestli existují i jiné věci, které muži v ložnici ocení? My jsme pro vás připravili pár tipů, kterými vyvedete svého partnera do údivu a nadšení, jako malého kluka. Naši muži naštěstí upouštění od tradičního sexu výhradně v ložnici, čehož musíme náležitě využít a začít ložnici směřovat úplně jiným směrem!

Pořiďte si televizi

 tv

Ačkoliv vám to může připadat jako hloupý vtip, kromě vás touží mít muži v ložnici i kamarádku televizi. Všichni muži se totiž chtějí dívat na sportovní zápasy, sledovat filmy a lechtivé scénáře právě v ložnici. Je to dáno tím, že ženy usnou a muži se nudí a krátí si chvilku před spaním právě touto oblíbenou činností. Televize může být ale přínosná i pro vás. Dokážete si představit něco příjemnějšího, než večer strávený v posteli s drahou polovičkou a sledováním romantického filmu? Právě televize funguje také jako ideální prostředek, aby vás naladila na večerní postelové hrátky a perfektně poslouží i jako zvuková kulisa během nepříjemného ticha. Nezapomínejte na nestárnoucí pořekadlo, že láska prochází žaludkem. Co říkáte na nedělní snídani do postele nebo svačince po vydatném sexu? Pokud k tomu ještě přidáte pivo, dočkáte se slov chvály.

 L

Za dveřmi ložnice nechejte i zbytečné dotazy, brblání, žvatlání a nedůstojné připomínky, stejně jako hloupé a zbytečné dotazy ohledně práce. Naopak začněte svému partnerovi pokládat otázky, co pro něj můžete udělat, jak by se mu co líbilo a podobně. Muži rádi říkají, co chtějí a pokud navíc zkusíte jejich představy změnit ve skutečnost, získáte si je na plný počet bodů. Proměňte svou ložnici v oázu klidu, společných chvil a žhavého sexu a nepřemýšlejte, zda-li si váš drahý stihnul sundat ponožky.

Autor úvodního obrázku:  LyndaSanchez

Autor obrázku v textu:  Paul Robertson

Autor obrázku v textu:  LyndaSanchez
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář