Šetrná péče pro vaši pokožku

Publikováno v sekci Móda a krásaKosmetika z moře

Nejlepší péčí pro vaši pokožku je vždy přírodní kosmetika. Příroda je nejlepší doktorka, která má po ruce vždy šetrné přípravky, které dodají vaší pokožce dostatek živin. Díky tomu získá vaše pleť svěží mladistvý vzhled. Bio kosmetika Sea of Spa přináší unikátní revoluční složení kosmetických přípravků pro péči o pleť i tělo právě z těchto přírodních surovin. Základem jsou voda a soli z Mrtvého moře, které obsahují velmi vysokou koncentraci stopových prvků, vitamínů a přírodních minerálů, které působí blahodárně na zdraví vaší pokožky a celého organismu.

Používáním kosmetiky Sea of Spa dosáhnete dokonalého vyživení organismu, vaše tělo doplní chybějící minerály a vy se tak budete cítit a vypadat mnohem lépe. Kosmetika Mrtvého moře obsahuje látky, které zajistí dostatek hydratace vaší pokožce, dodají jí zářivý vzhled a chybějící hebkost. Kosmetika z Mrtvého moře má hojivé účinky při poranění pokožky a pomáhá odstraňovat či zmírňovat příznaky kožních onemocnění, celulitidy i revmatu. Tyto přípravky však nemají vliv pouze na pokožku, působí také na krevní oběh a svaly. Jsou bohatým zdrojem zejména ve vodě rozpuštěných minerálů, jako je hořčík, vápník, draslík, brom a další. Tyto minerály jsou obsaženy ve vodě i v bahně Mrtvého moře, které se přidávají do kosmetických přípravků.

Pro ještě lepší a komplexnější účinky obsahuje kosmetika Mrtvé moře také účinné látky, které působí blahodárně na pokožku, chrání ji třeba před UV zářením a zabraňují tvorbě vrásek nebo nadměrnému vysušování pokožky. Často se používají rostlinné esence a výtažky nebo přírodní oleje. Kosmetika z Mrtvého moře tak tvoří komplexní péči o vaši pokožku, výrobky společnosti Sea of Spa jsou jedinečné, vyráběné pomocí nejmodernějších špičkových technologií, a proto se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu. Neváhejte a vyzkoušejte revoluční účinky kosmetiky Sea of Spa na vlastní kůži.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář