Sexualita žen aneb dámy, nebojte se své fantazie

Publikováno v sekci Sex a vztahyPokud patříte i vy k myšlence, že ženy jsou zrozeny k monogamii a snaze otěhotnět, pak vás možná tento článek vyvede z omylu. Ženské sexuální představy se zcela liší od často omýlených a nalajnovaných romantických povídek. Muži jsou poháněni jakýmsi chtíčem získat co nejvíce zářezů do pelesti a přirozeně je známo, že čím více žen dostane chlap do postele, tím více má šanci předat dál svoje geny. Jak je to ale se ženami? Chtějí lásku nebo sex?

Nespokojte se jen s jedním mužem

sex2

Neustálé studie dokazují, že ženy mají mnohem větší zájem o sex, než se dříve myslelo. Rády se vzrušují i samy. Dokonce mnoho žen, které popírají zájem o jiné než heterosexuální praktiky, samy sobě často lžou. Konečně i ženy začínají rozumět svým potřebám, přestávají se chovat podle toho, co jim říká někdo jiný, ale naopak dávají přednost potřebám svého těla a myšlení. Už dávno není nikde psáno, že ženy touží být s jedním mužem a očekávají jeho věrnost a lásku. Sex s více muži už také není žádné tabu, o kterém se smí hovořit pouze s nejlepší kamarádkou na dámských toaletách. Začněte i vy naslouchat svým potřebám a věnujte se své ženské sexualitě.

Ženy pečují o oheň, muži rozsévají sémě

sex3

Už z historie si pamatujeme, že ženy byly předurčeny vychovávat děti, starat se o rodinné teplo domova a muži měli za úkol mimo lovu také rozsévat sémě a chovat se promiskuitně. Často se setkáváme také s názory, že mužská sexualita a je mnohem důležitější než ženská. Je potřeba, aby každá žena změnila způsob pohledu na své libido a začala si vychutnávat skvělý sex. Myšlenky, že jsou ženy naprogramovány k monogamii, jsou vskutku chatrné. Možná právě proto světem hýbou představy, že je zcela normální, aby se chlap vyspal s každou, zatímco u žen jde o něco nepřirozeného a považováno za nepřijatelné.

Bohužel jsou často ženy vystavovány tlaku společnosti, a proto přijímají diktované normy, namísto toho, aby věřily tomu, co je skutečně zajímá. Ženskou sexualitu ve velké míře ovládají názory ostatních, a to by mělo být předmětem zkoumání a výzkumů, aby i ženy mohly svobodně pohlížet na svoje sexuální pudy. Nenechte si vzít svoje představy a dělejte vše, co si samy přejete.

Autor úvodního obrázku:  honest lies

Autor obrázku v textu:  Sasha Hitchcock

Autor obrázku v textu:  Vladimir Byazrov

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář