Štědrý den? Letos bez stresu!

Publikováno v sekci RodinaA máme tady Štědrý den, kdy se nemusíte budit brzy ráno a stresovat se, že něco nestihnete! S naším manuálem už máte dávno napečeno, uklizeno a dárky připravené pod stromeček. Na co se soustředit v tento sváteční den?

Věříte na zlaté prasátko?

dárečky

Jestliže najdete ve vaší domácnosti někoho, kdo nebude jíst až do večeře proto, aby viděl zlaté prasátko, máte ušetřené starosti s obědem. Jestliže vás ale už na oběd čekají u stolu nedočkavci, doporučujeme jednoduché sendviče nebo hustou polévku, která zasytí. Zakažte si letos strávit celé dopoledne u plotny a zkuste nevařený oběd. Ještě vám schází zabalit poslední dárky? Udělejte to hned po vydatné koupeli, při které ze sebe smyjete poslední stres a usedněte s balením třeba k televizi, ať si vychutnáte pravou atmosféru vánočních pohádek. Vám už nezbývá, než se před slavnostní večeří připravit a být letos za opravdovou hvězdu! Co si vzít na sebe a jaké líčení použít?

vánoční look

Abyste se nestresovala při přípravě večeře, naličte se už odpoledne. Pod make-up použijte podkladový krém, který znásobí efekt dokonalé pleti. A jak se nalíčit, co bude letos trendy? Vsaďte na kouřové líčení očí nebo rudou rtěnku, která nikdy nezklame. Tvářenku použijte v podobném odstínu jako je vaše rtěnka. Líčení můžete ozvláštnit třpytkami, které použijete kolem očí a lícních kostí. Těšně před večeří se ještě přepudrujte a zkontrolujte dokonalý vzhled. A nezapomeňte na kapku parfému. Líčení máte hotové a pobíhání v teplákách chcete vyměnit za slušivý model? Pak vsaďte letos na lesklé metalické vzory, barvy a třpytivé oblečení. Sexy budete v celoflitrových šatech či sukni, svetru prošitém kamínky nebo lesklých tesilkách. Nezapomeňte na blyštivé doplňky – co říkáte na sexy dlouhé náušnice nebo výrazný náhrdelník? Štědrý den si užijte v kruhu svých nejbližších, odpoledne si dopřejte procházku s vašim čtyřnohým miláčkem a po chutné večeři si dejte nohy nahoru a gratulujte si – letos jste vše zvládla bez zbytečného stresu! Radujte se z dárků a užijte si sváteční pohádky, voňavé cukroví a klid!

Autor úvodního obrázku: womansday

Autor obrázku v textu: hdwallpapershub

Autor obrázku v textu: idiva_okrs
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář