Letní střihy, které vás nezklamou

Publikováno v sekci Móda a krásaLetní look by nebyl kompletní kdybyste vynechali účes. Vlasy dotvářejí váš vzhled a rozhodně si zaslouží pozornost a péči. Léto je možná tím nejlepším obdobím na změnu účesu, který vás už nudí. Jestliže chcete udělat změnu, podívejte se na letní trendy v účesech, které by vás mohly inspirovat a přivést k rozhodnutí, jak s vlasy naložíte.

Rozvlňte se v rytmu léta

 vlasy1

Pokud máte dlouhé vlasy a nechcete je stříhat, zkuste je alespoň oživit. Rozpuštěné vlasy s jemnými vlnami jsou hitem letošího jara i léta. Účes vás prozáří svou nedbalou elegancí a vytvoří tak dojem uvolněnosti a svěžesti. Nic nezkazíte ani s copy. Pletené na stranu nebo jen tak „halabala“ vyčesané copy mají působit rebelsky, stejně jako vlny. S těmito účesy nebudete mít hodně práce. Jelikož je cílem dosáhnout lehce neupravených vlasů, postačí vám pár šikovných přípravků, pár prohrábnutí vašimi vlasy a účes je na světě. O slovo se opět hlásí i ombré. Tmavé konečky postupně světlající až k blond konečkům nejsou sice žádnou novinkou, ale pořád patří mezi oblíbené „evergreeny“. K létu patří také veselé doplňky a tak se nebojte barevných čelenek, rozpustilých mašlí nebo slušivých šátků.

 vlasy2

Největší odvahu si žádá přechod z dlouhých vlasů ke krátkým. Krátké vlasy jsou také šik. Všechny dámy s krátkými vlasy můžou vsadit na vlny, prostřihy nebo pixie střih, který je charakteristický zkrácenými vlasy na zadní části hlavy a delšími vlasy na vrcholu a po stranách hlavy. U krátkých vlasů dosáhnete kýženého efektu pomocí tvarovacích past. Léto je ve znamení sluníčka a vysokých teplot, které můžou vlasy poškodit a vysušit. Nezapomínejte tedy na pravidelnou a dostatečnou péči o vlasy.  Zdravé a krásné vlasy povyšují každý účes ještě o stupínek výše. Bude z vás sexy diva s rozevlátými vlnami nebo vsadíte na odvážný a elegantní krátký sestřih?

Autor úvodního obrázku:  goMainstream

Autor obrázku v textu:  Wicker Paradise

Autor obrázku v textu:  JedR3
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář