Vlasový speciál aneb co bude letos IN?

Publikováno v sekci Móda a krásaJaro 2014 už ťuká na dveře a nám nezbývá, než vyměnit svetry a tlusté kamaše za legíny a jarní kozačky. Stejné by to mělo být i s vaším účesem. Zapomeňte na nudné culíky a podívejte se, jaké účesy letos pofrčí. Střihy jsou vhodné pro všechny tvary obličejů a na své si přijdou dlouhé i krátké sestřihy. Nechte se omámit přicházejícím jarem a vyrazte ke kadeřníkovi ještě dnes!

Nejoblíbenější délka? Po ramena

 copy

Stále více žen se nechává inspirovat klukovským sestřihem oblíbené herečky Anne Hathaway, která se musela ostříhat kvůli filmové roli v Bídnících. Nechte i vy vyniknout váš obličej a zvýrazněte krátkým sestřihem oči, ústa i šíji. Úprava účesu může být také rozverná, v práci buďte za uhlazenou intelektuálku, na diskotéku můžete vyrazit s rozčepýřenou vlasovou kreací. Ke stylingu budete potřebovat pouze kvalitní tužidlo, popřípadě lak. I do krátkých vlasů se hodí ozdoby! Nezapomeňte jednobarevný účes ozdobit třeba čelenkou nebo výraznými sponkami. Nestárnoucí klasiku představují copy. Ty se zaplétají téměř ve všech délkách vlasů. Letos se budou nosit tradiční copy ze tří pramenů, ale i složitější copy. Máte krátké vlasy a toužíte také po pletených kreacích? Pak se obraťte na svého kadeřníka a nechte si vlasy prodloužit. Stejně jako v roce 2013, se i letos můžete těšit z ofiny, která hýbe světem. Hodí se ke krátkým i dlouhým vlasům a dokonale vyzdvihne váš look. Loni frčela rovná ofina, letos se bude více experimentovat a vy ji můžete vyzkoušet třeba střiženou šikmo.

 ofina

Stejně jako každý rok, i letos se dává prostor přirozené kráse a vlasům bez stylingových úprav. Nepotřebujete tak žádné natáčky, žehličky nebo kulmy. Vlasy si nechte po umytí volně uschnout a použijte pouze výrobky pro větší objem či hydratační mléko pro lesk a zdraví vlasů. Nezáleží, jestli se vám vlásky zvlní nebo budou rovné jako hřebíky. Volný účes sluší všem a podtrhne krásu každé romantické duše.

Autor úvodního obrázku:  G Michael Salon -Top Indianapolis Hair Stylist

Autor obrázku v textu:  Horustr4n

Autor obrázku v textu:  Cat Rennie
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář