Prosinec ve znamení masáží II. díl

Publikováno v sekci Bydlení a domácnostVánoce by měly být časem klidu a pohody v rodinném kruhu, s přáteli a vašimi nejbližšími. Pro většinu z nás je to ale především shon, zdlouhavé nákupy, důkladné úklidy a nervozita. Během vánočních svátků si udělejte konečně čas sami na sebe a nadělte si pod stromeček masáž, která vás zbaví stresu, nachlazení i bolavých beder. Masáže vám pomohou se cítit lépe, uvolnit mysl i ochutnat Vánoce z jiného pohledu.

Zábaly a peeling pro hladkou pokožku

Chcete-li vyhlásit boj ďolíčkům na zadečku či stehnech, určitě do svého programu zařaďte i skořicový zábal, který si můžete udělat i v pohodlí domova. Zábal ze skořice povzbuzuje, prokrvuje a zároveň působí jako afrodiziakum. Skořicový zábal lze koupit v drogerii ve formě krému. Ten se nanáší na problematické partie třeba před spaním. Doma ho postačí pokrýt potravinovou fólií, díky níž dochází ke stimulaci látkové výměny a výrazného odbourávání tuků. Při pravidelném používání skořicového zábalu brzy pocítíte rozdíl. Vaše pokožka bude hladká a nevzhledná pomerančová kůže brzy zmizí. V salonech si můžete užít zábal spolu s masáží zad či šíje. V den procedury se doporučuje vypít alespoň dva až tři litry tekutin.

vanila

Dalším oblíbeným zábalem je čokoládové potěšení, které dokonale uvolní nahromaděný stres. Čokoláda působí také na cévní zakončení v kůži a urychluje látkovou výměnu. Pozitivní vliv má také na srdce a mysl. Během procedury se pokožka ošetří peelingovými zrníčky, poté dochází k aplikaci horké čokoládové směsi a kvalitních přírodních olejů. Zábal opět podporuje folie, díky níž nedochází k úniku léčivých účinků olejů. Ne nadarmo je čokoláda označována jako afrodiziakum. Uvolňuje totiž hormony štěstí, vyhlazuje pokožku a působí proti celulitidě. Pokud si po masáži dopřejete nějakou kvalitní čokoládu s vysokým obsahem kakaa, uvidíte, že na letošní svátky budete vzpomínat ještě dlouho.

masáž12

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, doporučujeme vanilkový peeling, který pozitivně ovlivňuje činnost oběhového systému a srdce. Vanilka zmírňuje napětí, bolest hlavy a odstraňuje únavu. Masáž se skládá z několika na sebe navazujících kroků, přičemž se začíná očištěním zad, poté peelingem s obsahem vanilky a masáží za použití vanilkového krému či oleje. V salonu můžete vyzkoušet také vanilkovou masku na obličej, která je tvořena ze speciální hlíny s obsahem minerálních látek. Zklidňující účinky a sladké aroma vás přivede do vanilkového nebe.

Potěšte své tělo a nalaďte se na vánoční čas díky vonným olejům a sladkým radostem. Najděte si i vy svoji oblíbenou masáž, při které se budete cítit jako znovuzrození.

Autor úvodního obrázku:  CozmicPhoenix

Autor obrázku v textu:  Herbolution

Autor obrázku v textu:  Löwen Hotel Schruns
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář