V hlavní roli vaše tělo

Publikováno v sekci Móda a krásaToužíte po dokonale hladkém těle bez chybičky? Obdivujete pevnou a vypracovanou postavu celebrit a modelek? Věřte, že se s perfektním tělem se nikdo nerodí. Naopak, své křivky mají slavné osobnosti často doslova vydřené v posilovně. Pokud ale nemáte čas každý den trávit hodinu ve fitness centru, zkuste jednoduché triky, kterými si k vysněnému tělu dopomůžete. Stačí upravit jídelníček, přidat alespoň dvacetiminutový pohyb denně a samozřejmě začít používat tu správnou kosmetiku!

Chci být krásná

celulitida

Často saháme po kosmetických přípravcích až jako poslední možnosti záchrany. Používáme ji na pigmentové skvrny, celulitidu i suchou pokožku. Co když si ale přejeme vypnutý krk, dekolt nebo třeba štíhlejší kontury těla? Vyzkoušejte kosmetiku, která řeší každý problémový centimetr na vašem těle. Speciální přípravky pro péči o krk a dekolt můžete používat při prvních projevech stárnutí pleti, kdy je pokožka ochablá a povadlá. Ze začátku stačí vyzkoušet krémy, později se ale určitě nevyhnete používání sér. Masírování dekoltu a krku by se mělo stát vašim pravidelným večerním rituálem. Krém roztírejte ze středu směrem nahoru a do stran. Netlačte prsty příliš na pokožku. Chcete-li zeštíhlit bříško a zmenšit jeho objem, pak zkuste přípravky s obsahem kofeinu či přísady řas a rostlinných komplexů. Na trhu jsou k dostání gely a krémy, které řeší problém i se striemi a celulitidou. Pokud byste se rády zbavily pomerančové kůže a nevzhledných ďolíčků, nezapomínejte na pravidelný pitný režim a zdravou stravu.

pevná prsa

Vaší pleti dopřejte tu nejlepší péči. Nešetřete na krémech, protože právě obličej je ta část, kterou vystavujete neustále. Díky sluníčku se mohou vytvořit zarudnutí či pigmentové skvrny, proto si vezměte na pomoc produkty určené pro váš typ pokožky i věkovou hranici. Snažte se používat výrobky stejné řady na vše – odličování, denní i noční péči a závěrečnou péči. Stejnou pozornost si zaslouží i vaše ruce, aby byly stále hebké a mladistvé, pečujte také o nehtovou kůžičku a okolí nehtů. Pomohou vám olejíčky, krémy a zábaly.

Autor úvodního obrázku: Tiago Montagnini

Autor obrázku v textu:  CandyBoxImages

Autor obrázku v textu:  Beauty Smoothie
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář