Příspěvky označené štítkem ‘šperky’

Zásnubní prsten – první krok do manželství

Publikováno v sekci Móda a krása

Už se vás někdo zeptal, jaký bude váš zásnubní den? Jde totiž o den, kdy se rozhodnete strávit zbytek života s někým, koho milujete. V mnoha zemích je dokonce proces zásnub považován za mnohem důležitější akt než samotná svatba. Zásnuby totiž určují, s kým budete prožívat krásné i těžké časy a s kým zestárnete. Zásnuby jsou překrásným momentem, na něž se nezapomíná.Jarní doplňky na krk i do uší II.

Publikováno v sekci Móda a krása

V prvním díle jsme vám představili nejnovější trendy doplňky, které letos ozdobí každou fashion ženu! Vybírat můžete ze svěžích plastových doplňků ve formě prstýnků, náhrdelníků či náušnic, pozadu nejsou ani etno doplňky s bohatým zdobením v barvách exotické Afriky a nic nezkazíte ani klasikou ve zlatém či stříbrném provedení. Je tedy je na vás, jak podtrhnete přirozenou krásu a dáte na obdiv vaši fantazii. Tím to ale nekončí!Jarní doplňky na krk i do uší I.

Publikováno v sekci Móda a krása

Jestliže už máte připravenou jarní garderobu a váš šatník zdobí samé barevné skvosty, kterými celé jaro budete oslňovat v práci, společnosti nebo během sportování, myslete také na doplňky, které vyzdvihnou každý outfit o stupínek výš. Obyčejná bižuterie za pár korun, ale i drahé kovy a šperky jsou báječným doplňkem, který ocení každá žena!