1 týden do Vánoc!

Publikováno v sekci RodinaJeden týden do Vánoc se už ze všech rádií linou sváteční koledy, v práci začínají ochutnávky cukroví od kolegyň, které se předhánění v počtu napečených druhů cukroví a doma začíná houstnout atmosféra, protože dotěrné dotazy vašich ratolestí, jestli letos dostanou od Ježíška mluvící panenku nebo nejnovější Lego, se nedají vydržet. Řekněte stop vánočnímu děsu a užijte si poklidné svátky tak, jak se o nich zpívá a píše!

Přípravy na salát a kapra

cukroví

Bramborový salát si připravte už den před štědrým dnem, ať se vám hezky uleží. Některé recepty dokonce říkají, že správná chuť salátu žádá uležení i dva tři dny. Kapra si nechejte naporcovat a vyhněte se letos blbinám s vanou a domácím zabíjením kapra, které váš partner stejně nenávidí. Z hlavy, jiker a kořenové zeleniny můžete uvařit polévku a základ pro sváteční menu máte hotové. Jeden večer věnujte dárkům a přípravě pod stromeček. Kromě pěkného balení si zkontrolujte, zda máte všechny dárky tak, jak jste si napsala a pořiďte si hezký balicí papír, který doplňte stuhou a jmenovkou podle určení dárků. Nepatří balení dárků k vašim silným stránkám? Šikovně vám zabalí dárky v nákupních centrech nebo profi balení vyměňte za dekorativní dárkové taštičky s vánočním potiskem. A co dělat, když vám nepřišly všechny dárky z internetu, nesehnala jste vše potřebné nebo stále váháte, čím obdarovat babičky? Pak vsaďte na moderní dárky a ty, které nikdy nezklamou.

dárky

Když si nevíte rady, pořiďte svým nejbližším vůni nebo líčení. Před Vánoci se parfumerie i drogerie předhánějí v nabídce kosmetických kazet a balíčků. Kromě kvalitní kosmetiky tak pořídíte i za super ceny dárky pro celou rodinu! Chcete letos něco jiného? Pak věnujte zážitek! Co říkáte třeba na degustační menu, let balonem nebo projížďku ve Ferrari? A to není vše! Chcete si spolu s rodinou užít dokonalého Silvestra? Pak si kupte pod stromeček relaxační pobyt nebo silvestrovské veselí na horách. Uděláte tak radost dětem, které se vyblbnou na sněhu, manželovi, který nebude muset letos natírat hory jednohubek a samozřejmě sobě. Nezapomínejte ani na pohyb. Během Vánoc, kdy se nachodíte pro dárky, stačí krátké procházky ve svižném tempu.

Autor úvodního obrázku: coachingmums

Autor obrázku v textu: funpop

Autor obrázku v textu: catholicwote
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář