2 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci RodinaDva týdny před Vánoci už začíná opravdové šílenství! Kolegyně v práci hlásí, co všechno už mají hotovo a vy stále nic? Nebojte, tento rok zvládnete vše v poklidu a s dostatečným předstihem, i když vedle kolegyň vypadáte jako chudá příbuzná, protože nemáte ještě salát, napečeno a po bytě nevoní živý stromek? Dva týdny do Vánoc jsou ideálním časem, kdy zase trošku víc domácnost přiblížit sváteční atmosféře!

Hurá pro stromeček

 stromek

Pro stromeček můžete poslat svého partnera už teď. Na balkoně vám bez problémů vydrží a chcete-li dlouho uchovat jeho svěží vzhled a vůni, než ho umístíte do vyhřáté místnosti, postupně ho na teplo připravujte. Letos může mít stromeček i jinou podobu! Co říkáte třeba na symbol Vánoc vystříhaný z papíru, vyřezané lepenky nebo třeba vyrobený ze skla? Začněte rovněž s pečením. Perníčky vám vydrží dobře zabalené v krabici na balkoně nebo v chladnější místnosti. Stejně tak se pokuste o první linecké, rumové kuličky a tradiční rohlíčky provoněné vanilkou. Pečení si zpříjemněte správným vybavením – kvalitní silikonové formy, vykrajovátka a chutné těsto. Nemáte času nazbyt? Pak zapomeňte na domácí těsto a raději ho kupte v obchodě, rozdíl stejně nakonec nikdo nepozná! Říkáte si, že byste se letos na celé Vánoce radši vykašlala a odletěla někam za teplem? Domluvte si konečně Ježíška v teple a odjeďte i s rodinou za skvělé ceny do Egypta, kde je pro rodiny s dětmi připraven Croco club a na své si přijdou i milovníci potápění. Vyhněte se letošnímu šílenství a užijte si svátky v klidu!

 masáž

S tím vám pomůže i čas na relax, který můžete strávit na oblíbené masáži. Odpoutáte se nejen od starostí, co všechno vám ještě chybí, ale můžete zakoupit i dárkový voucher pro své nejbližší – pro maminku například anti age masáž, lifting obličeje nebo ošetření podle věku. Pro kamarádku nebo sestru se nabízí bylinná masáž nebo čokoládový zábal a máte-li svátky spojené s výročím, na své si přijdete i spolu s partnerem. Co říkáte na partnerskou masáž nebo tantrické pokušení? Stále více rodin se rovněž vydává v době sváteční večeře do restaurace, na hory nebo si pochvaluje vánoční pobyty spojené s lyžováním a odpočinkem.

Autor úvodního obrázku: contactedgecn

Autor obrázku v textu: lan Wilson

Autor obrázku v textu: Naomi Shireen
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář