Co nesmí chybět v kabelce?

Publikováno v sekci Móda a krásaNetradiční dámská kabelka

Znáte to, když něco potřebujete najít v kabelce, najdete všechno ostatní, ale ne to, co právě hledáte. Nebo musíte vysypat celý obsah kabelky a modlit se, abyste nezbytnou rtěnku nebo parfém nevytáhly? Zjistili jsme, co všechno patří mezi nezbytnosti v kabelce, které nikdy nevyndávejte, naopak, raději mějte v každé kabelce jeden kousek!

Obličej

Nemusíte s sebou tahat celý kosmetický kufřík a všechny odstíny líčidel. Ale co s sebou mít, abyste mohly v rychlosti poupravit svou řasenku nebo zamaskovat rašící pupínek? V kabelce noste vždy rtěnku nebo lesk na rty. Jejich použití je rychlé, praktické a jednoduché. Výrazné rty zaujmou na první pohled, i když budete mít pod očima kruhy z únavy. Dalším základním pomocníkem je bezesporu pudr, který využijete po celý rok. V létě se často potíme a máme matnou pleť a právě v tu chvíli je potřeba zamaskovat nedostatky lesklé pleti. Díky pudru jsou méně viditelné drobné vrásky a nedostatky pleti. Vybírat můžete z jemných bronzových odstínů, které teď v létě vykouzlí nádherný opálený vzhled. Chystáte se na párty nebo romantickou večeři? Použijte pudr se třpytkami také na dekolt. Navíc s pudrem v kabelce získáte také praktické zrcátko, které můžete využít ke kontrole vašeho make-upu.

Univerzální pomocníci

Nejen obličej, ale také celé naše tělo si zaslouží pravidelnou péči. Do kabelky můžete přibalit flakonek vaší oblíbené voňavky. Smělou konkurencí parfémů jsou vonná tělová mléka, která pokožku provoní a zároveň zvláční, takže už s sebou nebudete muset tahat další krém. Dalším nepostradatelným pomocníkem je manikúra, kterou si můžete vylepšit nehtíky při čekání nebo cestou autobusem. Do své kabelky přibalte další maličkosti, které vám zpříjemní den, vlhčené kapesníky, nepostradatelné tabletky a hygienické potřeby nebo třeba rozečtenou knihu či přehrávač s oblíbenou hudbou.

Jednou za čas si udělejte chvilku a přeorganizujte si pořádek v kabelce a vyhoďte staré jízdenky, účtenky a nepotřebné papíry, které se vám v ní za tu dobu nashromáždily. Při nakupování oceníte, když jednu kapsu v kabelce věnujete peněžence, klíčům a mobilu, takže už žádné dlouhé hledání, dámy!

Autor úvodního obrázku: Wicker Paradise
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář