Yves Rocher – kvalitní francouzská kosmetika

Publikováno v sekci Móda a krásaYves Rocher je světoznámá kosmetická firma, jejíž kořeny sahají do roku 1958, kdy byla založena stejnojmenným podnikatelem. V roce 1970 firma poprvé expandovala na zahraniční trh a v roce 1975 založila svou vlastní botanickou zahradu La Gacilly, která byla první známkou ekologického smýšlení společnosti Yves Rocher. Tato francouzská kosmetika v sobě snoubí kvalitu, originalitu a úzké zaměření na zákazníka. Nechte se hýčkat a dopřejte si tento francouzský luxus dnes a denně.

Pečujte o sebe po francouzsku

 Yves 1

Yves Rocher nabízí kosmetiku pro ženy, muže a dokonce i děti. K dostání je komplexní péče o obličej, tělová a vlasová kosmetika, parfémy, opalovací přípravky a vše potřebné pro dokonalé líčení. Velkou výhodou je, že kosmetika je velice dobře cenově dostupná a také má již slušnou základnu kamenných obchodů a mimo to i český e-shop, kde najdete všechny své oblíbené produkty. Velice působivé jsou kombinace a vůně, které spojují zdánlivě nespojitelné a vytvářejí exotické a úžasné sprchové gely, mléka, mýdla, šampóny a další. Zajímavá je například kombinace kakaa a maliny nebo energií nabité kombinace svěží zelený čaj, ylang ylang z Komorských ostrovů, limetka z Mexika, Kalifornská mandle, makadámie z Guatemaly, brazilská káva a mnoho dalších. Okouzlující vůně není to jediné, co vám Yves Rocher může nabídnout. Samozřejmostí je jistá úroveň a kvalita a pozitivní účinky pro dosažení mladistvého a svěžího vzhledu. Krásná a půvabná můžete být díky Yves Rocher každý den a v jakékoli situaci.

 Yves 2

Yves Rocher se velice intenzivně zaměřuje na potřeby a spokojenost zákazníka. Proto můžete téměř kdykoli využít rozmanité slevové či bonusové akce, které určitě potěší nejen dámy, ale i pány. Francouzská kosmetika patří dlouhodobě ke špičce. Dopřejte si také tuto exkluzivní péči a nechte se zahalit do exotických vůní, které umí Yves Rocher jedinečným způsobem.

Autor obrázku: Yves Rocher Nederland
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář