Dohola prosím! 1. díl

Publikováno v sekci Móda a krásaNejen v létě patří hladká pokožka k pravidelné hygieně. Proč se vlastně ženy snaží vystavovat dokonale oholené nožky? Určitě můžeme bez výčitek říct, že každá žena se chce líbit a stále přemýšlí, čím svůj look vylepšit. Dobrý pocit ze sebe sama jsou tím zásadním vodítkem. Pro krásu se musí trpět! Vyzkoušejte moderní metody, jak se chloupků bezbolestně zbavit a užijte si obdivných pohledů mužů i sokyň! 

Populární cukrová pasta

 depilace1

Odstraňování chloupků cukrovou pastou není žádnou novinkou, i přesto její popularita stále stoupá. Cukrová pasta je zcela přírodní a  neobsahuje žádné chemikálie, což si pochvalují zastánkyně přírodní kosmetiky i ženy s citlivou pokožkou. Princip je prakticky stejný, jako u voskové depilace s tím rozdílem, že cukrová pasta se strhává po směru růstu chloupků. Proto je méně bolestivá, snižuje podráždění a hladká pokožka vám vydrží i několik týdnů. Depilaci cukrovou pastou si můžete udělat v pohodlí domova, ale přeci jen dámy, ruku na srdce, není lepší, když za vás tu nepříjemnou práci udělá někdo jiný? Navíc doma budete při depilaci mnohem opatrnější a celý proces odstraňování chloupků bude trvat o to déle. V salonu si za toto ošetření zaplatíte od sto do osmi set korun, záleží na velikosti partie.

depilace2

S vůní orientu se můžete setkat při orientální depilaci, která zároveň omezuje růst nových chloupků. Speciální hmota tvořena pomeranči, fíky, cukrem, medem a léčivými bylinkami se vytvaruje do kuličky o velikosti vlašského ořechu a postupně se jím chloupky vytrhávají. Bylinky mají za úkol zklidnit podrážděnou pokožku a regenerovat ji. Depilace celého těla trvá zhruba hodinu a půl a díky šetrnosti je vhodná také pro těhotné ženy. První ošetření vás vyjde asi na tři tisíce (celé tělo). Pokud je úkon správně vykonán, to znamená, že jsou chloupky vytrhnuty i s cibulkou, nemusíte se o lýtka starat čtyři až šest týdnů. Další návštěva tak díky tomu bude kratší a samozřejmě i levnější. V dalším díle si můžete přečíst, jak funguje metoda IPL v salonech a v pohodlí domova, jaké jsou její výhody a kolik vás takové ošetření bude stát.

Autor úvodního obrázku:  FemaleFootLover1

Autor obrázku v textu:  evaguein (Eva Lago)

Autor obrázku v textu:  Top Lojas
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Komentářů (1)

  • OkouzlujiciZena.cz – magazín pro moderní ženu Dohola prosím! 2. díl | OkouzlujícíŽena.cz

    |

    […] V prvním díle našeho speciálu o hladké pokožce jste si mohli přečíst, co vás čeká, když navštívíte salon krásy a poručíte si depilaci cukrovou pastou nebo orientální depilaci. Stále více diskutovaným tématem jsou metody IPL, které můžete absolvovat v salonu i doma u televize. Každá žena chce být krásná, cítit se dobře a samozřejmě také dobře vypadat. Odhalené nožky patří k létu a vy je nyní můžete díky moderním způsobům odstraňování přebytečných chloupků vystavovat na obdiv!  […]

    Reply

Vložit komentář