Dopřejte vaší pokožce tu nejlepší výživu

Publikováno v sekci Móda a krásaVýživa pokožky

Péče o pokožku je velmi důležitá pro každou ženu. Projevem stárnutí je výskyt vrásek, vysušování a ztenčování pleti. Samozřejmě žádná žena nechce, aby bylo vidět, že začíná stárnout, proto používá nejrůznější kosmetické přípravky.

Velmi výživné přípravky jsou ty, které obsahují minerální látky a stopové prvky. Největší koncentraci a rozmanitost vitamínů, minerálů a látek prospěšných zdraví obsahuje Mrtvé moře. Koncentrace živin je tak vysoká, že zde nepřežije téměř žádný organismus. Výjimkou je řasa Dunaliella, která obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků. Proto se stala důležitou složkou bio kosmetiky Sea of Spa, což je kosmetika Mrtvého moře. Tato přírodní kosmetika blahodárně působí na pokožku, dodává jí potřebné živiny a pokožka je díky tomu velmi jemná, hladká a hydratovaná.

Živiny z Mrtvého moře jsou však prospěšné nejen pokožce ale celému organismu. Kosmetika z Mrtvého moře dokáže díky obsahu vody a bahna z Mrtvého moře zmírnit bolesti svalů, používá se při léčbě revmatismu nebo celulitidy a má pozitivní vliv také na krevní oběh. Blahodárné účinky byly prokázány zejména při působení na onemocnění pokožky. Bio kosmetika Sea of Spa samozřejmě obsahuje ještě další účinné látky v podobě různých olejů, rostlinných výtažků a esencí, které působí proti stárnutí pokožky, zmírňují jeho projevy a dodávají pokožce chybějící živiny.

Hydratace, pro krásnou pokožku

Zejména hydratace je velmi důležitá, je-li pokožka suchá, vypadá opticky mnohem starší a také se na ní rychleji objevují vrásky. Pokud však má dostatek hydratace, je krásně vypnutá, hladká a pevná. Vyzkoušejte na vlastní kůži i vy, že přírodní kosmetika Mrtvé moře je pro vaši pokožku a zdraví to nejlepší. Vyzkoušejte kosmetické přípravky Sea of Spa a dopřejte vaší pokožce jemnou a přitom hodnotnou péči, kterou si zaslouží.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář