Dovolená s kamarádkou za hubičku!

Publikováno v sekci ZdravíChcete využít sychravého podzimu a vyrazit s kamarádkou někam za zábavou, odpočinkem a poznáním? Máme pro vás pár tipů, které si užijete a váš rozpočet to nijak výrazně neovlivní. Užijte si zahraniční pohodu i domácí hory, nákupy a wellness.

Vyhlášené lázně v Budapešti

Budapešť patří mezi oblíbenou cílovou destinaci pro stovky Čechů. Může se pochlubit více než 120 vyvěrajícími prameny a desítkami lázní, přičemž ty nejkrásnější pocházejí z dávné historie. Navštivte třeba zrekonstruované historické lázně Rudas, které jsou ukryty pod tureckou kopulí. Najdete zde bazén ve tvaru osmiúhelníku. Vstupné na celý den vás vyjde asi 180 korun. Můžete se těšit na opravdový dotek relaxace, pestrou nabídku masáží a příjemnou hudbu v odpočívárně. Pokud se chystáte do Budapešti, musíte vyzkoušet to nejlepší z maďarské kuchyně. Ubytování seženete už za 28 eur na den nebo můžete využít přespání v soukromí u velmi přátelských a pohostinných místních.

relax1

Řím plný památek a dobré kávy

Co říkáte na skvělý víkend v Římě? Za tři noci v hotelu a letenku zaplatíte asi čtyři tisíce osm set korun a ještě vám zbyde spousta drobných na vstupy do památek či na návštěvu jedné z místních kaváren. Letenku si seženete u nízkonákladových aerolinek. Udělejte si na podzim radost a zaleťte se podívat do Evropské metropole, kde na vás všichni muži budou obdivně volat „Bella“! Každé dopoledne najdete na náměstí vyhlášené zeleninové i rybí trhy, odpoledne zažijete skutečný společenský šum. Chcete vidět všechny památky? Kupte si praktického průvodce, který je plný fotek a tipů na zážitky.

řím

Za nákupy do Norimberku

Pokud patříte i vy k milovnicím nákupů, udělejte si výlet do Norimberku, kde se nejen skvěle nakupuje, ale navíc jsou ceny přívětivé a nabídka značek skutečně pestrá! Celý den můžete pobíhat po třípatrovém nákupním centru ALMARKT GALERIE, kde najdete oblíbené značky jako je s. Oliver, Tom Tailor, Esprit a mnoho dalších vyhledávaných butiků. Do Norimberku se dostanete třeba žlutým autobusem Student Agency a ubytování seženete na booking.com.

 

Všude dobře, doma nejlíp

nakupy

Nemusíte vyrážet za hranice, abyste si užili s kamarádkou zábavu. Vypravte se na Lipno, kde je sportovní vyžití po celý rok. Teď na podzim se stihnete ještě projet na inlinech nebo se vydat do korun stromů, odkud je překrásný výhled až na vrcholky Alp. Skvělý víkend zažijete i na Javorníkách, kde se můžete těšit na jednu z nejkrásnějších hřebenových stezek mezi pohraničními obcemi Makov – Kasárne a Kohútka – Portáš. Nezapomeňte se stavit ve velkých Karlovicích ve wellness centru. V rožnovských lázních se zase můžete těšit na hýčkání v podobě koupele v pravém pivě a speciální masáži.

Autor úvodního obrázku: Spencer Fields

Autor obrázku v textu: Arabella

Autor obrázku v textu:  Daniele Dal Monte

Autor obrázku v textu: AOCVCB
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář