Gesta, která ocení každá žena

Publikováno v sekci Rodina, Sex a vztahyLáska – toužíme po ni všichni bez rozdílu věku. Bohužel to není vždy s láskou jednoduché, přináší s sebou kromě radosti a štěstí také hádky, utrpení a starosti. Pokud si ale myslíte, že ženy touží po romantice v podobě květin a čokoládových bonbonů, jste na velikém omylu. Podle posledních průzkumů ženy mnohem více než romantická gesta ocení pomoc v domácnosti. Jak vašeho miláčka nakopnout, aby udělal konečně něco, čím vám dokáže svou lásku?

Sečteno podtrženo

 snídaně do postele

Mezi nejžádanější gesta, která ženy očekávají, patří víkend mimo domov, večeře při svíčkách a pomoc v domácnosti, aniž by si o ni musely říkat. Cesta k těmto radostem ale nevede přes bolesti hlavy, naříkání a stěžování si. Vyvarujte se vět „taky bys mohl něco vymyslet, udělat“ nebo „nemůžeš uklidit, proč nikam nejedeme“. Svého miláčka můžete nakopnout i jinými osvědčenými triky. Například, toužíte-li strávit víkend mimo město, pak zkuste připravit program pro vás dva a navrhněte, že příště bude aktivita na něm. Ženy rády ocení šálek čaje či kávy do postele, tak proč s tím nezačít? Připravte pro svou polovičku chutnou nedělní snídani a posnídejte spolu v posteli. Nenápadná zmínka o tom, že by se vám to taky líbilo, v něm evokuje potřebu vám radost oplatit. Dáváte přednost kytici květin a ráda byste ji dostala častěji než k narozeninám? Zkuste partnerovi zmínit, že máte velmi ráda čerstvé květiny a zastáváte názor, že by neměly zdobit vaši domácnost pouze v době vašich narozenin a výročí. Mnoho žen má rádo také kulturu, za kterou se muži příliš nehrnou. I tady vyzkoušejte koupit nejprve lístky na představení, o kterém jste přesvědčena, že se bude vašemu partnerovi líbit. Pokud ano, věřte, že se do divadla bude těšit a pokud sám lístky nekoupí, minimálně vás požádá, abyste brzy zase vybrala nějakou hru, která bude stejně zábavná jako ta poslední. Pokud vyžadujete pomoc při domácích pracích jako je mytí nádobí, vysávání nebo úklid, pak zkuste svého miláčka postupně zapojit. Určitě to na něj ale nezkoušejte při sledování jeho oblíbeného seriálu, ale naopak si úklid naplánujte na dobu, kdy budete mít oba dva čas. Chcete-li chvilku pro sebe, vymyslete nějaký program pro vašeho muže spolu s dětmi. Skvěle si odpočinete a děti budou rády, že stráví odpoledne s tatínkem.

 nepořádek

Přestaňte na muže zkoušet metody typu, že vaše kamarádka to tak doma má nebo tak by to prostě mělo být. Muži jsou na tyto věci příliš citliví, aby přiznali chybu nebo klopýtnutí, a proto se jim nejprve snažte ukázat tu správnou cestu. Velice brzy totiž zjistíte, že i váš partner je kreativní a dokáže vymyslet spoustu zajímavých věcí a o tom přece vztah je, nemyslíte?

Autor úvodního obrázku:  Honey Pie!

Autor obrázku v textu:  rennes.i

Autor obrázku v textu:  AGeekMom
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář