Krásná v každém věku

Publikováno v sekci Móda a krásaKrásná žena

Každá žena by o sebe měla pečovat a vůbec nezáleží, jestli má třicet let nebo právě oslaví padesátiny. Pokud chcete mít zářivou a stále mladě vypadající pokožku, věnujte ji tu správnou a pravidelnou péči. Pokud si ovšem myslíte, že každodenní péče spočívá v odlíčení, jste na velkém omylu. Pro zdravou pokožku je nezbytné nejen ošetření pleti, ale také používání vhodné kosmetiky a zdravý životní styl.

Postupujte správně

Základem péče by mělo být dokonalé čištění a odlíčení pleti. Neodbývejte se pouze vodou a mýdlem, ale vyberte si přípravky určené k čištění pleti. Ta snadno odlíčí oči, odstraní zbytky make-upu a pročistí ucpané póry. Nabídka kosmetických přípravků je tak bohatá, že už nemusíte zůstávat pouze u odličovacího mléka. Vyzkoušejte třeba speciální čistící gely, pleťové vody a odličovače pro citlivé partie očí. Tato péče by měla následovat každé ráno i večer, protože pouze důkladné a pravidelné vyčištění umožní pleti dýchat a vstřebat aktivní látky z přípravků.

Na věku (ne)záleží

pleť3

Pravidelnou péči nepodceňujte ani v nižším věku. Pleť je potřeba neustále posilovat a chránit před škodlivými vlivy, které na nás útočí během celého dne. Vybírejte krémy a pečující kosmetiku určenou vaší věkové kategorii. Ženy starší třiceti pěti let bojují s přibývajícími vráskami a ztrátou elasticity pleti.

Doporučujeme používat hydratační a výživné přípravky pro denní i noční péči. Najděte si chvilku sama pro sebe a vyrobte si domácí masku z čerstvých surovin. Ženy v kategorii 45+ trápí ochablá pokožka, hlubší vrásky i suchá pleť. I v tomto věku lze se správnou kosmetikou pečovat o elasticitu a dostatečnou regeneraci. Ve vaší kosmetické taštičce by neměly chybět zpevňující a liftingové přípravky, séra či pleťové masky obohacené o vitaminy, antioxidanty a další účinné látky. Zvláštní péči potom věnujte očním partiím.

Zapomeňte na povadlou pokožku, výrazné kruhy pod očima a suchou šupinatou pokožku. Vyrazte na nákupy a nechte si od odborníků poradit, která péče je pro vás ta pravá. Nevybírejte podle ceny, ale podle kvality, kterou přináší přípravky na přírodní bázi či s obsahem vzácných olejů.

Autor úvodního obrázku: candybenge

Autor obrázku v textu:  healthnewsjournal

Autor obrázku v textu:  wrinklesundereyescom
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář