Prosinec ve znamení masáží I. díl

Publikováno v sekci ZdravíZbožňujete vůni vanilkových rohlíčků, jedinečné aroma jablka a skořice nebo si nedokážete představit sváteční čas bez čokoládových figurek? Nechte se hýčkat masážemi, které vám připomenou ten nejkrásnější čas v roce. Užijte si pohody, relaxujte a načerpejte novou energii. Prosinec se totiž nese ve znamení masáží okořeněnými časem Vánoc!

Dobijte baterky pravidelnou masáží

Pravidelnými návštěvami masérského salónu si nejen pořádně odpočinete, ale načerpáte i nové síly, detoxikujete tělo a připravíte své mysli neopakovatelný zážitek plný lahodných vánočních ingrediencí. Najděte si i svou oblíbenou masáž a věnujte svému tělu za odměnu kousek zdraví. Masáže účinně bojují také proti nachlazení, bolesti kloubů a v neposlední řadě si poradí i s migrénou či celulitidou.

medová masáž

Určitě jste slyšeli o medové masáži, která vaše tělo dokonale detoxikuje. Med je uznávaný již od dob Starého Říma a Egypta. Jeho pozitivní účinky na zdraví se prokazují neustále. Medová masáž vás prohřeje a vyplaví z těla škodliviny. Malé množství medu se rozehřeje a rozetře krouživými pohyby dlaní po zádech. Během masáže pocítíte příjemné teplo a zkušené ruce maséra vaše tělo přivedou k extázi. Na konci odpočinku se zlatavý med promění v šedobílou pěnu, což je důkaz toho, že vaše tělo vyplavuje škodliviny. Cena medové masáže se může značně lišit. Pozor si dejte na ošizené verze, během kterých se používá pouze olej s medovou vůní.

zázvor masáž

Vyzkoušeli jste někdy zázvorovou masáž? Není o ní příliš slyšet a přitom dokáže hotové zázraky. Letos se stala hitem masérských studií a těší se velké oblibě zvědavých návštěvníků. K masírování se využívají oleje s rostlinnými silicemi zázvoru. Ty báječně působí na lidskou psychiku a dokáží stimulovat. Zázvor je znám svými prokrvujícími účinky. Navíc dokáže tlumit bolest hlavy, předcházet nachlazení, bojovat s oslabeným imunitním systémem a spouští ozdravné procesy v těle. Dobijte si baterky v zimním čase a zapomeňte na promrzlé ruce nebo bolavá záda.

Autor úvodního obrázku: fotografik

Autor obrázku v textu:  7HeavenMassage

Autor obrázku v textu:  ShiokDeal.com
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář