Svátek zamilovaných 1. díl inspirace

Publikováno v sekci Sex a vztahySvátek zamilovaných, stále více populární Valentýn, se blíží, a pokud ještě nemáte pro svou drahou polovičku žádný dárek či překvapení, možná vás zaujmou naše tipy na dárečky. Dárky věnujte nejen svému protějšku, ale také blízkým a opravdovým přátelům, které potěší i drobná pozornost. Vybírejte z levných dárečků i dražších překvapení, ale nikdy nezapomeňte, že láska nestojí žádné peníze a je třeba ji dát najevo hlavně srdcem.

Nápady pro každého

večeře

Pokud hledáte nějaký program pro svého kolouška právě na svátek zamilovaných, který letos připadá na pátek, zarezervujte stůl ve vaší oblíbené restauraci. Za drobný příplatek a často i bez něj vám připraví valentýnskou tabuli a patřičnou dekoraci v podobě srdíček a svíček. Stejnou radost ale určitě svému drahému připravíte domácím kuchtěním oblíbeného pokrmu a vlastnoruční výzdobou. Pokud tedy dáváte přednost domácímu prostředí, oblečte zástěru a hurá do vaření. Příjemná hudba, planoucí svíčky a vaše spokojenost určitě zajistí dokonalý večer. Láska totiž skutečně prochází žaludkem! Pokud plánujete na Valentýna podarovat svou přítelkyni či maminku a kamarádku, vyzkoušejte třeba originální šperk. Ten totiž potěší ženu v každém věku. Stejnou radost udělají i jedinečné a ručně vyráběné, zdobené a tvarované svíčky v různých vůních.

Eiffelovka

Pokud máte na kontě dost peněz a nevíte, co s nimi, pak určitě svou drahou polovičku naprosto ohromíte výletem do Paříže, města lásky a zamilovaných. Strávit víkend tam můžete právě díky prodlouženým víkendům, které nabízí každá lepší cestovka. Chcete-li letět na vlastní pěst, stačí koupit průvodce a letenky, které seženete do čtyř tisíc korun. Říct potom „miluji tě“ pod Eiffelovou věží bude jedinečným okamžikem ve vašem životě. Labužníci zase ocení kvalitní čokolády či víno. Tím nikdy nic nezkazíte. Sice to může na první pohled vypadat jako naprosto zoufalý pokus vyjádření citů, věřte, že taková romantika u sklenky kvalitního vína a vzájemného krmení čokoládou není vůbec špatný!

Autor úvodního obrázku:  Sash´s Kitchen-Studio Photography

Autor obrázku v textu:  kirstyorr-

Autor obrázku v textu:  jver64
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář