Svátek zamilovaných 2. díl inspirace

Publikováno v sekci Sex a vztahyStále hledáte dokonalý dárek, který by za vás řekl, jak moc vám na vaší drahé polovičce záleží, jak moc ji milujete a chcete s ní být? Zkuste letos něco jiného než bonboniéru nebo laciná srdíčka. Máme pro vás zajímavé nápady, které potěší úplně každého. Najděte i vy vhodný dárek pro vašeho Valentýna!

Miluji Tě v bublinkách

moet

Svátek zamilovaných oslavte pravým šampaňským. Je to ideální volba právě pro ty, kdo mají rádi bublinky a chtějí zkusit něco nového a neobvyklého oproti klasickému sektu. Pravé šampaňské koupíte například od oblíbené značky Moët & Chandon, Taittinger, Piper-Heidsieck, Venue Clicquot Ponsardin. Seženete ho v našich supermarketech asi za patnáct stovek. Ten požitek za to ale určitě stojí! Chcete-li na Valentýna vzpomínat, zorganizujte focení pod okem profesionálů. Výjimečný zážitek vás čeká při společných fotografiích, které si můžete vyvěsit v bytě nebo podarovat rodičům. Focení je nejen skvělým dárkem, ale zároveň i zážitkem. Pokud si váš miláček potrpí na větší adrenalin, zkuste se poohlédnout po náročnějších zážitcích, jako třeba jízdu Porsche nebo skok z jeřábu. Takové dárky nabízí spousta firem a jsou dostupné i na slevových portálech na internetu. Chcete k sobě zase najít cestu a milovat se jako před lety? Pak zkuste párovou tantrickou masáž, která vás přivede na jiné myšlenky, skvěle se u ní odreagujete a navíc se naučíte potěšit toho druhého zcela novým způsobem.

 svátek zamilovaných

Když nevíte, jak potěšit svou drahou polovičku, pak mu splňte jeho tajný sen. Svatý Valentýn nemusí znamenat jenom srdíčka, čokolády a plyšové medvídky, ale pro intelektuály je zajímavým řešením třeba kurz malování, fotografování nebo potápění. Každý zkrátka dává svou lásku najevo jinak. Pokud si nepotrpíte na žádné přemrštěné dárky, kupte svému drahému třeba květinovou dekoraci, která ozdobí vaše hnízdečko lásky a zároveň provoní místnost. K tomu si můžete pustit romantickou komedii nebo zvolit procházku se svými zvířecími miláčky.

Autor úvodního obrázku:  jrseikaly

Autor obrázku v textu:  blueiceparis

Autor obrázku v textu:  creatocrat
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář