Trendy, materiály a barevné provedení oblečení

Publikováno v sekci Móda a krásaJestli se chystáte na společenskou událost, jakou je zahradní slavnost, maturitní ples, oslava kulatých narozenin či sraz absolventů, pak se čeká, že přijdete vhodně oděni. Atmosféru výjimečné události podtrhne i oblečení, které koresponduje s mimořádností akce. A protože se léto kvapem blíží, určitě přijde vhod několik tipů pro letošní sezónu.

Atraktivní materiály

Pokud použijeme atraktivní materiály, jako je čisté přírodní vlákno, pak se budeme v oblečení i dobře cítit. Hitem letošního léta jsou hedvábné i bavlněné satény jak matné, tak s vysokým leskem. Obé dodají nositelce pocit mladistvé elegance. Pokud dlouhé šaty zvolím s barevným potiskem, pak jsou ideálními letními společenskými šaty. Vhodný je i zvýšení pas či žabičkovaná část živůtku. Trendy jsou i letní úplety z viskózy a bavlny s příměsí elastanu, jež zvyšuje pružnost materiálu. Nedopustíme se módního přešlapu, ani když použije plisování. Toho se mimochodem dosáhlo chemickým ošetřením, proto se nezničí ani praním v pračce. Plisovaná sukně z elegantního saténu zdůrazní empírovou linii šatů. Lahodící oku i tělu jsou bavlněné i lněné tkané materiály s vysokým leskem, které bývají zdobeny výšivkami a aplikacemi. Když oblečeme lehoučký materiál, můžeme si dovolit bohaté volány, které tak dodají vzdušným materiálům na objemu.

Barevné provedení

Co se barevného spektra týká, pak je vhodná nadčasová bílá a černá barva. O slovo se hlásí také růžová, odstíny šedé, přírodní hnědavé a tělové barvy a z výraznějších barev se uplatňuje tyrkysová, oranžová nebo červená. K příjemnému letnímu podvečeru můžeme zvolit šaty s velkými květinovými či geometrickými motivy.

Květina jako módní doplněk

I když se neúčastníme Havaj party, můžeme jako doplněk použít živý květ. Zdůrazníme a podtrhneme tak naši celkovou vizáž. Tento originální náramek či náhrdelník může zapůsobit víc než naše garderoba. Kdo volí decentnější styl, může si květinou ozdobit jak svůj účes, tak i kabelku či výstřih. Živé květy jako módní záležitost jsou společným dílem květinářů i módních návrhářů. Je to rafinovaný nápad, jak oživit letošní léto.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář