Vyzkoušejte jarní účesy s šátky II. díl

Publikováno v sekci Móda a krásaJaro je v plném proudu, sluníčko nás hladí svými paprsky po tváři a my konečně můžeme schovat tlusté svetry a pletené čepice. Vystavte své vlasy na obdiv a zkuste něco nového a hravého. Připravili jsme pro vás další dva praktické a stylové účesy s šátky, se kterými schováte mastné vlasy, ranní zaspání a rozveselí vás, i když dojde inspirace. K tvoření takových účesů budete potřebovat pouze kartáč, hřeben, kvalitní nejlépe hedvábný šátek a stylingové vychytávky na vlasy.

Dlouhé vlasy? Splétejte!

šátky

prvním díle jsme vám ukázali, jak lehce využít vlasů k originálnímu účesu. Tentokrát jsme se zaměřili na delší vlasy. Nejprve oddělte ofinu nebo malou část vlasů nad čelem a oddělte je malou sponkou. Zbytek vlasů uhlaďte pomocí žehličky a speciálních uhrazovacích přípravků na vlasy, které nabízí třeba Garnier nebo L´Oéal. Rozčesané a uhlazené vlasy, kromě ofiny či malé části vlasů nad čelem, upevněte gumičkou do koňského ohonu. Vznikne tak uhlazený účes, ve kterém vyniknou vaše krásné zářivé vlasy. Malou část vlasů oživte sprejem na objem, popřípadě natupírujte a načechrejte. Pokud jste majitelkou ofiny, vyfoukejte si ji dozadu. Upevnit ji můžete malou sponkou nebo tužidlem či lakem. Šátek pak omotejte okolo gumičky v silnější vrstvě.

 šátky2

Dáváte přednost složitějším účesům? Zapleťte si dva francouzské copy! Zhruba v místě nad uchem začněte s naplétáním a hodně vlasy utahujte. Nezapomeňte výtvor pořádně upevnit gumičkou. Oba dva hotové copy omotejte kolem hlavy křížem a konečky vlasů upevněte vlásenkami. Účes zafixujte lakem a omotejte šátkem. Ideální je kratší a užší šátek, na kterém vytvoříte vtipnou mašli. Pokud máte ofinu, můžete ji sčesat dozadu nebo na bok, nebo nechat neposlušně rozčepýřenou na čele. Pohrajte si se svými vlasy a vystavte je na obdiv okolí, sezóna je v plném proudu! Vyrazte na nákupy a pořiďte si šátky rozmanitých barev. Letos pofrčí pastelové odstíny růžové, modré, zelené a krémové. Neurazí ani nestárnoucí klasika černobílých kombinací puntíků, čtverečků nebo vzorů. Jaro je plné barev, a proto i vy vsaďte na květinové potisky. Vždy laďte šátky do stejných tónů oblečení, nic nezkazíte ani tím, že z nich uděláte naprostou přednost!

Autor úvodního obrázku:  Carmen Rodriguez NSP

Autor obrázku v textu:  KatieMadeline

Autor obrázku v textu:  headcoveringsbysusan
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář