Vánoční šílenství – jak to vidí chlap? I. část

Publikováno v sekci RodinaMilé dámy, tento článek je inspirován skutečnými názory našich drahých poloviček, které vnímají výzdoby, nákup kapra i pečení cukroví jako naprosté zbytečnosti. Přečtěte si, co si ve skutečnosti myslí o našem úsilí, vánočním šílenství a nekonečných nákupech.

Proč zabalené dárky?

 muž2

Na co se muži často ptají sami sebe? Například proč umývat okna? Podle nich nemá totiž průhlednost oken s Vánoci nic společného. Tak proč spojovat Vánoce s mytím oken v chladném počasí a riskovat tak nachlazení? Jestli to nebude náhodou tak, že se naši drazí muži tak trochu obávají, že je vyšleme ven i s kyblíkem, aby umyli okna tam, kde my, křehké ženy, nedosáhneme. A stejný názor mají i na generální vánoční úklid. Ptají se, proč uklízet už prvního prosince? Podle nich bychom měly začít s úklidem na Štědrý den ráno, stačí vyluxovat posbírat špinavé prádlo a doufat, že pořádek vydrží až do večera. Bohužel pánové nevidí i ostatní činnosti, které nás ženy čekají. Co takhle udělat letos kompromis a nechat si byt či dům uklidit profesionální firmou, která za vás uklidí a vy si tak letos místo běhání s luxem po bytě můžete užít oblíbenou pohádku na pohovce vedle drahé polovičky. Pánové se rovněž ptají, proč péct cukroví? Kromě rumových kuliček to stejně nikdo nejí, navíc ženy si pak ztěžují, že jsou tlusté a žádají se novoročních návštěv fitness centra. A mají pravdu! Zapomeňte na talíře s desítkami různých druhů cukroví a nechte si třeba letos napéct nebo zkrátka udělejte pár druhů, které si opravdu nedokážete odpustit.

 muž3

A jaký mají pánové pohled na živý stromeček? Podle nich jde o rabování přírody, zbytečné utrácení a navíc nepořádek, které opadající jehličí nadělá. Muži se rovněž domáhají práv zvířat a bojují proti nákupu kapra. Ne proto, že by jim nechutnal, ale jaksi si nedovedou představit, že ho zabijí, vykuchají a nakonec ještě usmaží. Proto stále více mužů volí k Vánoční tabuli lososa, kterého koupíte naporcovaného a připraveného k pečení či smažení.

Autor úvodního obrázku: thesls

Autor obrázku v textu: torontosun

Autor obrázku v textu: mirror_cup
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář