Vyzkoušejte jarní účesy s šátky I. díl

Publikováno v sekci Móda a krásaNa první pohled mohou vypadat jako doplněk spíše k vodě na léto, ale není důvod, proč si s nimi trošku nepohrát i na jaře. Šátky všech vzorů a barev se objevují téměř v každé jarní kolekci a oblíbili si je i přední módní návrháři. Chcete být také oslnivá jako Marylin Monroe nebo Brigitte Bardky? Pak vsaďte na kreativitu a kvalitní materiály! S hedvábnými šátky budete vypadat jako hvězda stříbrného plátna a navíc s nimi oživíte jakýkoliv jednoduchý outfit. Letos frčí puntíky, kostičky, orientální motivy a samozřejmě jarní dekory.

60. léta jsou zpět

 šátek 1

Moderní kombinace účesů s šátky ve vás mohou vyvolat vzpomínky na šedesátá léta vašich maminek, nemusíte se ale vůbec obávat, že byste s nimi něco pokazily! Vybírejte si barvu šátku podle barvy očí nebo líčení a samozřejmě oblečení. Pokud máte vlasy alespoň po ramena, zkuste jednoduchý trik, s nímž docílíte romantického vzhledu, i když ráno nestíháte. Vlasy nejprve stáhněte vysoko na temeni hlavy gumičkou do hladkého koňského ohozu. Pramínek po pramínku lehce natupírujte do co největšího objemu. Pomohou vám k tomu speciální séra nebo suché šampony na objem vlasů. Pak si konce vlasů „podrolujte“ do sebe a vytvořte tak načesaný drdol. K uchycení použijte obyčejné vlásenky, které vlasy podrží a zároveň nepůjdou vidět. Efekt nadýchaných vlasů podpořte omotaným šátkem třeba v pastelových barvách. A samozřejmě nezapomeňte na správné líčení – oční linky a rtěnka je zkrátka nezbytná!

 šátek3

Šátky můžete nosit skutečně všude, hodí se totiž nejen k vodě a s přáteli na letní diskotéku, ale podpoří i jarní atmosféru v práci nebo společenské události. Do práce volte spíše střídmější barvy a vzory. Zapomeňte na přežitky, že šátek nosí pouze uklízečky a vrhněte se do nové sezóny s novou vizáží.

Autor úvodního obrázku:  mark sebastian

Autor obrázku v textu: …love Maegan

Autor obrázku v textu:  Karen1625
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Komentářů (1)

  • OkouzlujiciZena.cz – magazín pro moderní ženu Vyzkoušejte jarní účesy s šátky II. díl | OkouzlujícíŽena.cz

    |

    […] V prvním díle jsme vám ukázali, jak lehce využít vlasů k originálnímu účesu. Tentokrát jsme se zaměřili na delší vlasy. Nejprve oddělte ofinu nebo malou část vlasů nad čelem a oddělte je malou sponkou. Zbytek vlasů uhlaďte pomocí žehličky a speciálních uhrazovacích přípravků na vlasy, které nabízí třeba Garnier nebo L´Oéal. Rozčesané a uhlazené vlasy, kromě ofiny či malé části vlasů nad čelem, upevněte gumičkou do koňského ohonu. Vznikne tak uhlazený účes, ve kterém vyniknou vaše krásné zářivé vlasy. Malou část vlasů oživte sprejem na objem, popřípadě natupírujte a načechrejte. Pokud jste majitelkou ofiny, vyfoukejte si ji dozadu. Upevnit ji můžete malou sponkou nebo tužidlem či lakem. Šátek pak omotejte okolo gumičky v silnější vrstvě. […]

    Reply

Vložit komentář