Tohle mužům raději neříkejte!

Publikováno v sekci Sex a vztahyI když se říká, že komunikace je základ úspěšného vztahu, o některé otázky muži skutečně nestojí. Některá slova působí jako spolehlivá antikoncepce, jiné je uvádění do rozpaků nebo dokonce uráží. Na co si dát pozor a čemu se raději vyhnout?

Dnes ne, Miláčku, bolí mě hlava

Otřepaná fráze, kterou každá žena určitě použila nejednou. Věta, kterou říkáme jako obranu před nežádaným sexem. Ženy jsou skutečně náchylnější k migrénám a bolestem hlavy, ale pokud tuto větu budete používat častěji, můžete si být jisti, že místo touhy partnera po dobrém sexu se dočkáte maximálně krabičky tabletek proti migréně na vašem nočním stolku. On vás ale v posteli čekat nebude, protože sousedka třeba bolesti hlavy nemá, že? Pokud ovšem vidíte problém spíše v samotném sexu a úzkostlivě se mu snažíte vyhnout, promluvte s partnerem a hledejte příčiny a řešení. Neustálé výmluvy mohou napovědět, že buď máte bokovku vy a doma vás to už nebaví, nebo je partner skutečně neschopný milenec.

monogamie

Pokud si myslíte, že se budete během postelových hrátek ptát svého protějšku, zdali vás miluje a on bude štěstí bez sebe vyznávat své city, jste na velikém omylu. Jedním si můžete být jisty, on v tu chvíli myslí na jednu jedinou věc a věřte, že v posteli vám odsouhlasí všechno, aby dosáhl svého. V dlouhodobém vztahu samy poznáte, jestli mu na vás záleží a zbytečné otázky půjdou stranou.

Problém jménem bývalý

Zapamatujte si – nikdy nesrovnávat! Stačí se před partnerem zmínit, že váš bývalý partner to dělal tak a tak a můžete si být jista, že místo pořádného sexu bude jen pořádná hádka. Za žádnou cenu svému současnému partnerovi nevykládejte, jak to dělal v posteli váš ex, co vám s ním dělalo dobře a v čem byl skutečně dobrý. Zkuste si to vzít z opačného pohledu, jak by se vám líbilo, kdyby vás partner poučoval, že jeho bývalka měla takové sací schopnosti, měla raději polohu zezadu a podobně? Věřte, že vytahovat taková témata v posteli je nefér pro obě strany, a proto si svoje bývalé v ložnici jednoduše zakažte. Stejný problém může nastat v komentování velikosti pánské chlouby. Vyvarujte se úsměvných přirovnání, zdrobnělin a ženských jmen, které váš partner skutečně nechce během intimní chvilky slyšet. Proto si raději malého Kašpárka, který zahraje velké divadlo, nechte skutečně pro sebe.

Autor úvodního obrázku:  D.u.m.b Robo/BAKErsville

Autor obrázku v textu:  laurenlemon

Autor obrázku v textu:  yerevannews
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář