Zábava pro děti v kuchyni i pokoji

Publikováno v sekci RodinaDěti jsou nekonečné studnice plné nápadů a fantazie. Mají svůj svět a proto je někdy tak těžké udržet ho v tom našem „dospěláckém“. Asi každý rodič bojuje s tím, jak dítě přimět k pomáhání v kuchyni, dělání úkolů nebo sezení u jídla. Ať už se jedná o dítě menší nebo větší, vždy jde všechno snáz, pokud jim z aktivit uděláte zábavu nebo koupíte pomůcky, které se jim budou líbit. Podívejte se na pár vychytávek, které by mohly děti zaujmout natolik, aby věnovali svou pozornost i aktivitám, které nepatří zrovna k oblíbeným.

Bavte se spolu s dětmi

 pro děti

V dětském světe určitě může zabodovat španělská značka DOIY. Mladí designéři přenášejí do svých produktů vtip a nadhled, a proto jsou jejich výrobky vyhledávané i dospělými. DOIY přinesl na trh velice elegantní způsob, jak udržet zejména menší děti u jídla. Chytrý tácek, který obsahuje talířek ve tvaru domečku, příbory ve tvaru stromků, misku ve tvaru mráčku a kelímek, který znázorňuje slunce, budou vaši nejmenší milovat. Jednotlivé části můžou vytahovat a zase dávat zpět, protože plastové části do sebe zapadají. Originální způsob jak u jídla podpořit i logiku, nemyslíte? Školáci se určitě rádi pochlubí poznámkovým blokem, který připomíná salám nebo gumou ve tvaru žirafy. Nevšední zábavu si také můžou užít s prstovým fotbalem, který se dá hrát prostě kdekoliv. Dvě branky, míč a dresy, které si děti „natetují“ respektive nalepí na prsty jsou vše, co budou potřebovat. K radosti dětí a jejich nekonečné zábavě stačí opravdu málo.

 DLP-Paris

Chtěli byste, aby vám vaše dítko pomáhalo při chystání svačiny do školy? Kupte mu originální dózy, ve kterých sami budou chtít nosit jen ty nejlepší pochoutky. Chtěla by vaše ratolest s vámi péct sladké koláčky a baví ho to jen malou chviličku? Společnost DLP-Paris nabízí dózu s krásnou výzdobou, která obsahuje cukrářskou výbavu pro nejmenší. Pomozte dětem k jejich prvnímu úspěchu v kuchyni a užijte si společně spoustu nekonečné zábavy.

Autor obrázků: max design
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář